Ekologiczne opakowania na żywność

Postrzeganie produktów przez pryzmat ekologii i ich wpływu na środowisko to trend, który nasila się w całej globalnej gospodarce. Konsumenci są coraz bardziej świadomi wpływu produktów na świat w którym żyją. Pojedyncze osoby i całe kraje dążą do rozwoju odnawialnych źródeł energii, segregacji odpadów oraz ich przetwarzania i ponownego użycia. Produkty ekologiczne, są dobrze postrzegane i konsumenci, są w stanie zapłacić za nie więcej niż za tańsze produkty, które nie nadają się do łatwego, ponownego przetworzenia.

Reus wdraża ekologiczne rozwiązania i produkty papierowe już od kilkunastu lat. Nasze ręczniki papierowe oraz serwetki są uznane na rynku całej Unii Europejskiej. Opracowaliśmy nową linię produktów – ekologicznych opakowań na żywność. W naszej ofercie znajdą Państwo lunchboxy, opakowania na frytki, ziemniaki, dania chińskie oraz innego rodzaju produkty take away. Pojemniki jednorazowe coraz częściej zyskują na popularności w branży cateringowej, dietetycznej czy handlu.

Reus jest producentem wysokiej jakości ekologicznych pojemników gastronomicznych na żywność. Zapytaj już dziś o wycenę opakowań dla Twojej firmy.