Super hit rynku
Skandynawskiego
teraz w Polsce!

Serwetki restauracyjne i dyspenserowe Take One to absolutny bestseller na rynku Skandynawskim gdzie można je znaleźć w wielu restauracjach czy punktach wielkich sieci fast food. Te nowoczesne serwetki pasują idealnie do dyspenserów w systemie N4 i dzięki swojej unikalnie wysokiej absorpcji sprawdzają się w miejscach gdzie wymagana jest bezkompromisowa jakość. Oferujemy również nadruk własnego logo oraz napisów na serwetkach.

Papierowe serwetki to bardzo ważny element w wyposażeniu każdej restauracji, baru, czy kawiarnii. Dzięki możliwości umieszczenia ich w dyspenserze, klienci sami mogą dozować ich ilość, nie dotykając przy tym kolejnych sztuk serwetek, co jest bezpieczne oraz higieniczne. Reus oferuje Państwu wysokiej jakości serwetki, które są wykonane w 100% z czystej celulozy, są biodegradowalne, a przede wszystkim zaskakująco wydajne.

Serwetki do dyspenserów produkcji firmy Reus są wykonane z miłości do natury, utwierdzają nas w przekonaniu, że ekologiczne produkty są bardziej wydajne niż te, które powstają z przetworzonych surowców. Życie w zgodzie z naturą daje pozytywną energię. Nasze serwetki restauracyjne są zdrowe i przyjazne dla skóry, co jest bardzo istotne dla osób ze skórą wrażliwą oraz z tendencją do uczuleń. To wszystko dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii w przetwórstwie papierniczym i maksymalnemu wykorzystaniu znakomitego surowca, jakim jest celuloza. Celulozę znajdziemy w każdej ścianie komórkowej wszystkich roślin. Najczęściej jednak pozyskuje się ją z drewna.

Serwetki powinny charakteryzować się wysoką chłonnością, wydajnością oraz atrakcyjną ceną. Serwetki dyspenserowe i restauracyjne firmy Reus zapewniają rewelacyjną chłonność, maksymalną wydajność, a wszystko przy atrakcyjnie niskiej cenie. Dlatego jeśli chcą Państwo wprowadzić nasze serwetki dyspenserowe do swojego biznesu zapraszamy do kontaktu. Wśród produktów firmy Reus znajdą Państwo serwetki, które idealnie wpasowują się w system N4 oraz H3. Oferujemy serwetki dyspenserowe i restauracyjne Take One o wymiarach 16×21 cm oraz w wersji mini Take One Mini o wymiarach 11,5×21 cm, obie wersje pasują do dyspensera w systemie N4. W naszej ofercie znajdą Państwo również ręczniki składane, które zostały stworzone z myślą o dyspenserach H3. Taki rodzaj ręczników zazwyczaj jest stosowany w toaletach lub w miejscach gdzie szczególnie ważna jest chłonność papieru. Dwuwarstwowy papier zapewnia wysoką wydajność. Dzięki temu klienci używają jednego odcinka papieru a nie kilku jak w przypadku niskiej jakości papieru z supermarketu.

Szczególnie ważna jest dla nas ekologia. Większość restauracji, kawiarni, czy hoteli zużywa zaskakująco wiele opakowań serwetek. Aby zapewnić oszczędności, a przy okazji zadbać o naturę, polecamy wypróbować nasze niezawodne serwetki dyspenserowe, które zaskoczą Państwa swoją wydajnością. Naszą misją jest zapewnienie maksymalnej wydajności przy minimalnym nakładzie finansowym. Dlatego stworzyliśmy produkt, który jest nie tylko w stu procentach naturalny, ale przede wszystkim nieporównywalnie bardziej wydajny od zwykłych papierów.

Państwa firma na naszych serwetkach dyspenserowych i restauracyjnych? Żaden problem. Personalizowane serwetki i ekologiczne opakowania na jedzenie z tektury litej tworzą i podkreślają klimat miejsca dla którego zostały stworzone. Logo czy znak firmowy na serwetkach i pudełkach na żywność podnosi prestiż i rozpoznawalność marki. Jeśli chcą Państwo zamówić serwetkę z własnym wzorem, prosimy o wysłanie zapytania, a z pewnością odezwiemy się do Państwa z szybką wiadomością zwrotną.

Firma Reus to producent najwyższej jakości serwetek papierowych, restauracyjnych oraz dyspenserowych.