Ekologiczne pudełka i opakowania na żywność

Nasze ekologiczne, produkowane z najwyższej jakości biodegradowalnych materiałów pudełka i opakowania do żywności powstały z myślą o przyszłości. Zgodnie z wymogami ekologicznymi Unii Europejskiej i wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu naszych klientów, produkty te przygotowujemy tak, aby nie tylko nie pozostawiały szkodliwych dla środowiska odpadów, ale też by oferowały możliwie najwyższą jakość wykonania w bardzo atrakcyjnej dla klienta cenie.

Reus to firma, której przez cały czas towarzyszy idea Zero Waste. Natura jest dla nas najważniejsza to dlatego oferujemy Państwu nasze biodegradowalne produkty. Pudełka i opakowania do żywności naszej produkcji posiadają certyfikat Forest Stewardship Council, który gwarantuje klientom, że nasze produkty są wykonywane z surowców pochodzących tylko i wyłącznie z odpowiedzialnych źródeł.  

Pudełka i opakowania do żywności z tektury litej produkowane są z wykorzystaniem najnowocześniejszych maszyn, co pozwala nam tworzyć wydajne i ekologiczne produkty oraz oferować je klientowi w atrakcyjnej i przystępnej cenie.Wśród naszych pudełek i opakowań do żywności znajdą Państwo ekologiczne opakowania typu Bambu Box w trzech standardowych rozmiarach: 250 ml, 500 ml i 750 ml. Opakowania są produkowane z bardzo dobrej jakości tektury litej. Przydatne we wszystkich sektorach z branży Horeca. Nadają się zarówno do gorących, jak i zimnych potraw. Pudełko zamyka się na zakładkę, zatrzymuje temperaturę wewnątrz pudełka, dzięki temu posiłek dłużej pozostaje ciepły. Bambu Box są dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych materiału bazowego, biało/brązowej oraz biało/białej. Kolejnym popularnym produktem, jaki Państwu oferujemy jest China Box, w trzech rozmiarach 250 ml, 500 ml i 750 ml. China Box podobnie jak Bambu Box jest idealny zarówno do zimnych i gorących posiłków. Jest wykonany z tektury litej, dzięki temu pudełko jest wytrzymałe. Produkt jest dostępny w dwóch kolorach w białym i brązowym. China Box jest składanym pudełkiem, które sprzedaje się jako tak zwane boxy z jedzeniem. Boxy zamykają się na zakładkę, co umożliwia zapakowanie posiłku na wynos. Noodle Box to opakowanie, które pokochają miłośnicy makaronu. Porządne otwarcie oraz zakładki ochronne sprawiają, że nawet duża ilość sosu nie ma możliwości wypłynąć. Opakowanie na żywność Noodle Box to przede wszystkim wygoda w jedzeniu. Pudełko jest otwierane od góry co znacznie ułatwia konsumpcję. Dodatkowo opakowanie na żywność Noodle Box umożliwia estetyczne ułożenie potrawy. Klienci z pewnością docenią to porządne i poręczne opakowanie na żywność. Noodle Box jest dostępny w trzech rozmiarach. Noodle Box 250 ml, na porcję dla dzieci lub przystawki, Noodle Box 500 ml i 750 ml idealnie sprawdzi się na makarony, wyroby garmażeryjne, czy wyroby cukiernicze. Absolutnym hitem wśród biodegradowalnych pudełek i opakowań na żywność jest Lunch Box. Lunch Box jest pudełkiem, które idealnie zmieści porcję obiadową. Dzięki zamknięciu na zakładkę, posiłek dłużej utrzymuje swoją temperaturę. W naszej ofercie pudełek i opakowań znajdą Państwo również Hamburger Box. Opakowanie jest idealnie dopasowane do rozmiarów burgera, co ułatwia jego transport.

Personalizowane opakowania, to coś co buduje markę i wizerunek danego biznesu. Naszym klientom oferujemy spersonalizowane nadruki na wszystkich naszych pudełkach na żywność i serwetkach dyspenserowych. Pudełka i opakowania z nadrukowanym logo firmy sprawią, że biznes stanie się rozpoznawalny, a co za tym idzie, produkt będzie się lepiej sprzedawał. Dodatkowo dla klientów bardzo ważny stał się fakt, czy opakowania są ekologiczne i biodegradowalne. Myślimy o przyszłości naszej Ziemi, dlatego stawiamy na rozwiązania, które są zgodne z naturą i pomagają w utrzymaniu jej jak najdłużej w jak najlepszym stanie.