Nowoczesne,
ekologiczne
i wydajne

Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszej technologii produkcyjnej i ekologicznych, wydajnych materiałów, oferowane przez nas ręczniki papierowe bez gilzy charakteryzują się bardzo wysoką chłonnością i wytrzymałością mokrego materiału na rwanie, nie pozostawiając odpadów (brak gilzy). Spójna struktura papieru nie pyli i nie pozostawia włosków w związku z czym nasze ręczniki nadają się idealnie do czyszczenia powierzchni szklanych oraz lakierowanych.

Ręczniki papierowe bez gilzy to niekwestionowany bestseller wśród produktów jakie sprzedajemy. W naszej ofercie znajdą Państwo ręczniki papierowe Medium Rolls i Mini Rolls, do centralnego dozowania. Ręczniki papierowe Mini Rolls i Medium Rolls mają taką samą wysokość równą 20 cm. Ręczniki papierowe Mini Rolls rozwijają się do 110 metrów, a Medium Rolls do 210 metrów.

Minimalizacja odpadów oraz maksymalizacja wydajności, pozwoliła nam na stworzenie zachwycającego produktu. Klienci na całym świecie doceniają nasze innowacyjne bez gilzowe ręczniki papierowe. Od razu po wzięciu naszego ręcznika papierowego do ręki poczujesz niesamowitą różnicę między ręcznikami papierowymi naszej produkcji, a takimi z supermarketu. Ręczniki papierowe Reus zapewniają wysoką wydajność, na którą składa się przede wszystkim chłonność ręcznika papierowego. Dzięki temu, na przykład do wytarcia stołu, potrzebujemy jednego odcinka papieru, a nie kilku jak w przypadku popularnych ręczników papierowych. Warto również zauważyć, że bez gilzowe ręczniki papierowe Reus są wykonane ze stuprocentowej czystej celulozy. Mają jedną grubą warstwę, która jest w stanie pochłonąć dwa razy więcej wody niż popularne ręczniki papierowe dostępne na rynku.

Branża HoReCa wymaga orientacji na higienę i czystość wykonywanych usług. W tym sektorze gospodarczym niezmiernie istotnym czynnikiem wpływającym na powodzenie biznesu jest utrzymanie porządku oraz zapewnienie swoim klientom obsługi na najwyższym poziomie. Aby móc sprostać tym oczekiwaniom, oferujemy Państwu niezastąpione ręczniki papierowe, które zachwycają swoją wydajnością i chłonnością. W hotelarstwie przydadzą się do zachowania nieskazitelnej czystości w pokojach, w gastronomii będą niezastąpione, kiedy trzeba odsączyć tłuszcz, bądź wytrzeć wylany sos. Ręczniki papierowe Reus idealnie sprawdzają się do mycia okien, luster i innych powierzchni, na których łatwo pozostawić ślady, bądź niechciane włókna. Dzięki innowacyjnej technologii nasze ręczniki papierowe, nie pozostawiają żadnych włókien i idealnie czyszczą każdą powierzchnię już za pierwszym przetarciem.

W naszej ofercie znajdą Państwo również ręczniki papierowe, czyściwa, które są stworzone dla dużych zakładów produkcyjnych, czy ekip sprzątających. Wydajność papieru podczas sprzątania jest niezwykle istotna. Ręcznik papierowy Maxi Super, charakteryzuje się dużym rozmiarem, jego wysokość ma 30 cm, a długość rolki wynosi aż 750 metrów. W naszym asortymencie posiadamy również ręcznik papierowy Maxi Roll Air Laid. Maxi Roll Air Laid ma wysokość równą 30 centymetrów, a rozwija się na długość 240 metrów.

Ręczniki papierowe to niezawodny towarzysz w każdym gospodarstwie domowym. Używanie ręczników papierowych jest przede wszystkim wygodne. Na przykład kiedy wytrzemy stół ściereczką, musimy ją później umyć. Kiedy użyjemy ręcznika papierowego, możemy go pop prostu zużyć i wyrzucić.  Z racji tego, iż nasz innowacyjny produkt zawiera w sobie 100 % wysokiej jakości czystej celulozy, jest biodegradowalny. Jego używanie praktycznie nie generuje odpadów. A sam papier ma możliwość szybkiego rozkładu, do tego jest bezpieczny dla środowiska. Przyświeca nam idea Zero Waste. Nasze ręczniki papierowe posiadają Europejski Zielony Certyfikat, który wspiera zaawansowane technologicznie produkcje zachowujące wysokie standardy pozyskiwania surowca oraz są bezpieczne dla naszego naturalnego środowiska.