Serwetki papierowe z nadrukiem firmowym

Najwyższej jakości produkt dedykowany lokalom gastronomicznym. Bardzo wysokie właściwości absorpcyjne. Zastosowana technologia produkcji sprawia, iż serwetki firmy REUS są nawet o 40% wydajniejsze niż wiodące produkty konkurencji. Realizacja zamówień z dowolnym logo oraz hasłem reklamowym firmy. Duże możliwości personalizacji, szeroka gama kolorystyczna oraz ekspresowy druk cyfrowy wysokiej jakości, o wyróżniającej się na rynku ostrości nadruku. Serwetki sprawdzą się zarówno do dyspenserów stołowych jak i ściennych. Śnieżnobiała barwa oraz miły w dotyku papieru użyty w produkcji z pewnością docenią Państwa klienci. Jednocześnie wytrzymałość i chłonność sprawi, iż nie ma konieczności zużywania większej ilości sztuk dla pojedynczego klienta. Elastyczne formy realizacji zamówień oraz wyceny, nawet przy mniejszych zamówieniach. Bezpieczna farba użyta do druku przeznaczona jest do kontaktu z żywnością. Wysoka odporność na działania czynników zewnętrznych: wody, oleju czy warunków atmosferycznych. Przed realizacją dostarczamy dla Państwa projekt z wizualizacją finalnego wyglądu serwetki.

Personalizowane serwetki dla gastronomii i na imprezy okolicznościowe

Serwetki REUS Take One sprawdzą się wszędzie tam gdzie liczy się utrzymanie wysokiej jakości obsługi klienta przy jednoczesnym wysokim natężeniu ruchu i użytkowania. Produkt zdecydowanie sprawdzi się jako serwetki hotelowe oraz restauracyjne jako uzupełnienie i podkreślenie wizerunku firmy. Dzięki swej wyjątkowej wytrzymałości i chłonności, cieszy się popularnością również w barach typu fast food oraz lodziarniach i kawiarniach. Obsługujemy również eventy i imprezy okolicznościowe. Serwetka z personalizowanym nadrukiem może być świetnym uzupełnieniem imprez masowych lub firmowych. Na serwetce może znaleźć się logotyp, jak i inny napis, imię / nazwisko lub przykładowo nazwa eventu na jakie będą przygotowywane.

Firma przyjazna środowisku – serwetki ekologiczne, biodegradowalne

Firma RUES to producent wyrobów z papieru działający na rynku od 35 lat. Historia marki rozpoczęła się w Szwecji by po kilkunastu latach przenieść się w całości do Polski, gdzie do trwa w Kamieniu Pomorskim, wspierając lokalny przemysł i krajową branżę. Wyróżnia ją niezwykła dbałość o środowisko naturalne, czego dowodem są liczne certyfikaty firmy przyjaznej środowisku. Serwetki oraz wykonany na nich nadruk są całkowicie biodegradowalne. Dzięki temu ograniczamy ilość generowanych odpadów oraz koszty prowadzenia działalności. Materiał użyty do produkcji to 100% celulozy, a drzewa pozyskane do jej produkcji pochodzą z odpowiedzialnych ekologicznie i społecznie upraw. Wybierając serwetki REUS masz pewność, że wybierasz produkt globalnie odpowiedzialny oraz partnera biznesowego o najwyższych wartościach prowadzenia biznesu. Skontaktuj się z naszym doradca w celu omówienia zamówienia, warunków współpracy oraz personalizowanej wyceny.