Serwetki dyspenserowe

Serwetki dyspenserowe z celulozy to jeden z naszych czołowych produktów. Ekologiczne i higieniczne serwetki dozowane za pomocą dyspenserów to idealny wybór dla restauracji, barów, hoteli oraz wszystkich innych miejsc, gdzie wskazane jest używanie serwetek papierowych.

Serwetki dyspenserowe mają tą przewagę nad standardowymi rozmiarami, iż są wydajniejsze i bardziej higieniczne. Dyspenser dozuje ograniczoną ilość serwetek, dzięki temu, ich użytkowanie jest ekonomiczniejsze. Serwetki będąc w obudowie, nie są narażone na zabrudzenia oraz dotyk innych ludzi.

Oferujemy również nowoczesne dyspensery, drewniane oraz metalowe. Nasze serwetki wyprodukowane są w Polsce, przy użyciu najlepszej jakości celulozy, mają neutralny zapach i miłą fakturę. Posiadają konieczne certyfikaty jakości.

Firma Reus to producent papierowych serwetek dyspenserowych z ponad 35 letnim doświadczeniem. Większość produkcji dostarczana jest na rynek skandynawski. Zapytaj o wycenę naszego czołowego produktu: serwetki do dyspenserów od Reusa.