Dyspensery

W naszej ofercie znajdą Państwo dwa wyjątkowe dyspensery. Dyspensery są stworzone do serwetek Take One, które idealnie nadają się do wszystkich sektorów branży Horeca. Hotele, restauracje i obsługa cateringu zużywa naprawdę duże ilości tych środków do czyszczenia. Dlatego warto zainwestować w wydajny i profesjonalny produkt. Dyspensery, które Państwu oferujemy, są precyzyjnie i solidnie wykonane.

Polecamy Państwu ekologiczny dyspenser, który jest wykonany z lakierowanego drewna. Dzięki konstrukcji dyspensera można wyciągać pojedyncze serwetki nie brudząc przy tym kolejnych sztuk. Dyspenser jest bardzo łatwy w obsłudze. Wypełniony serwetkami wygląda estetycznie i może pełnić również funkcję dekoracyjną. Dla ułatwienia wyboru oferujemy Państwu drewniany dyspenser do serwetek w kolorze czarnym lub białym.

W naszym asortymencie posiadamy również dyspenser plastikowy, który wyróżnia się swoją niską wagą oraz niezwykłą funkcjonalnością. Dyspenser jest wyprofilowany pod takim kątem, aby nie brudzić serwetek, które znajdują się z tyłu. Bierzemy tylko serwetkę, która się nam przyda. Niewątpliwie pozwala to na zaoszczędzenie pieniędzy. Dlatego polecamy Państwu skorzystanie z naszych innowacyjnych i nowoczesnych rozwiązań i sprawdzenie jak wysoka jakość produktu może zmienić wykonywaną pracę.

Polecamy Państwu nasze dyspensery do serwetek, które ułatwią dbanie o porządek i higienę w wielu publicznych miejscach.