Opakowania kartonowe z nadrukiem firmowego logotypu

Szeroka gama opakowań dedykowanych branży gastronomicznej z logo firmy. Doskonała jakość materiału użytego do produkcji zapewnia nieprzeciętną trwałość oraz odporność na zamoczenia i przesiąknięcia. Kartonowe opakowania REUS wykonane są z 100% z biodegradowalnej celulozy. Oferujemy personalizację i nadruk logotypu lub wybranego hasła reklamowego lokalu. Przy większych lub stałych zleceniach, możliwość niestandardowej personalizacji zamówienia. Szybkie terminy realizacji oraz dostawy. Nasze opakowania oraz pudełka gastronomiczne dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych, białej oraz brązowej (o wyglądzie naturalnej tektury kartonowej). Sprawdza się w barach typu fast food oraz restauracjach sprzedających żywność na wynos. Popularne również w lokalach food truck. Wszędzie tam gdzie zachodzi wysokie natężenie ruchu klientów oraz dbałość o oszczędność zużycia i małą ilość odpadów. Wysoka jakość surowca oraz atrakcyjny kształt świetnie podkreśli jakość serwowanych posiłków i dań w lokalach szybkiej obsługi. Możliwość nadruku logotypu w jednej wersji kolorystycznej, zbieżnej z kolorystyką i wizerunkiem lokalu. To co doceniają nasi klienci, to nowoczesna forma opakowania oraz trwałe zamknięcia.

Rodzaje opakowań gastronomicznych z personalizowanym logo

W ofercie znajdą Państwo opakowania do wielu różnych zastosowań, funkcji oraz rodzajów kuchni. Jednocześnie są one dostępne w różnych pojemnościach i wielkościach, tak by dać możliwość dostosowania do własnej oferty menu gastronomicznego. Wszystkie formy wraz z logotypem, nadrukiem firmowym bądź hasłem reklamowym, są spójne formą oraz wizualnie, podkreślając profesjonalizm lokalu oraz dbałość o obsługę klienta. Jednym z najpopularniejszych produktów jest bambu box dostępny w 3 wariantach pojemności, 250 ml, 500 ml i 750 ml. Sprawdzi się zarówno w kuchni azjatyckiej, ale również innych kuchniach, gdzie chcemy aby żywność serwowana była w opakowaniach o atrakcyjnej, nieszablonowej formie. Z innych pudełek dostosowanych do kuchni fast food opartej na makaronach lub ryżu, posiadamy produkt China Box, w dwóch pojemnościach 500 ml i 750 ml. Kuchnia azjatycka oraz włoska to kolejny nasz flagowy produkt – Noodle Box różniący się rodzajem zamknięcia. Dostępny w pojemnościach 250 ml, 500 ml i 750 ml. Opakowania uniwersalne oraz dedykowane kuchni amerykańskiej to Hamburger Box, Tacki o 3 różnych wymiarach długości i wysokości oraz Lunch Box – trwały, wytrzymały, świetny dla wszelkich rodzajów kuchni gdzie zamawiane jest jedzenie na wynos.

Producent opakowań odpowiedzialny społecznie

Firma REUS kontroluje produkcję swoich wyrobów przez cały cykl życia produktu. REUS jako jedna z nielicznych firm w branży papierniczej posiada szereg wyróżnień w obszarze ekologii oraz dbałości o redukcję „śladu węglowego” własnych produktów. Począwszy od pozyskania surowca, do produkcji opakowań, po dbałość by finalnie były w pełni biodegradowalne i generowały jak najmniej odpadów. Wszystkie te zalety uzupełniają konkurencyjne ceny względem wiodących produktów dostępnych na rynku. Zapraszamy do grona naszych klientów.