×

Jak rozsądnie wyposażyć lokal gastronomiczny w opakowania, ręczniki czy serwetki?

02.02.2020 r.

5 cech dobrego cenowo produktu

Gama dostępnych opakowań gastronomicznych czy wyposażenia lokalu jest ogromna. Na polskim rynku konkurują ze sobą dziesiątki firm produkujących pudełka czy papier gospodarczy dla gastronomii, ale na jakiego producenta naprawdę zwrócić uwagę?

Wydajność – badania naszych produktów dowodzą, iż przewyższają one 4-krotnie wydajnością wiodące produkty konkurencji, a produkty marek hipermarketowych nawet 10-krotnie. Produkty REUS to oszczędność kosztów w dłuższym okresie użytkowania i wysokiej intensywności. 

Wytrzymałość – w przypadku ręczników i serwetek liczy się solidność na jedną warstwę oraz gęstość materiału, tym samym zużywamy mniej sztuk produktu w czasie. Podobnie jest z opakowaniami. Mocna, zwarta konstrukcja w przypadku przenoszenia żywności np. typu fast food, pomaga utrzymać komfort użytkowania, ale i oszczędność w ilości wykorzystywanego surowca.

Biodegradowalność – produkty marki REUS są w 100% wykonane z biodegradowalnej celulozy lub litej tektury. Wszystkie surowce wykorzystywane do ich produkcji bardzo łatwo poddają się recyclingowi.

Estetyka – wykorzystanie surowca o atrakcyjnej barwie, miłym dotyku czy nowoczesnej formie jest dodatkowym walorem, którego nie można przecenić. Świetnie uzupełnia on wysoką jakość dań lokalu, baru czy restauracji. Przy bardzo dużej konkurencji w branży gastronomicznej, każdy dodatkowy element customer service i customer experience jest zauważalny i doceniany.

Cena – czas pozornych oszczędności dawno dobiegł końca. Odpowiedzialna firma optymalizuje wydatki w czasie, zarówno bezpośrednie koszty zakupu, ale i czas potrzebny na składanie zamówień, transport, dystrybucję, ilość generowanych odpadów i kosztów odbioru śmieci. Licz i wybieraj świadomie. Wychodząc naprzeciw takim oczekiwaniom, oferujemy „zoptymalizowane” kosztowo produkty REUS.

Opakowania dla gastronomii

Opakowania marki REUS to wyjątkowo nowoczesne wizualnie produkty, trwałe i mocne surowce i co istotne, w całości przyjazne środowisku. Wykonane z litej tektury, dostępne w dwóch wariantach kolorystycznych, białym i naturalnym brązowym, w zależności od tego jaki efekty końcowy potrawa ma podkreślać. Świetne do potraw zimnych oraz gorących, odporne na przemoczenia olejem czy wodą. Aż 3 rodzaje pojemności oraz spójne wizerunkowo formy, tak by wszystkie potrawy pakować do jednej linii wizerunkowej. Dostępne pojemność od 250 ml, 500 ml do 750 ml oraz różnej wielkości i wysokości tacki. REUS oferuje również w cenie produktu personalizację opakowań logotypem lub hasłem reklamowym klienta. Bardzo dobrze sprawdza się w sieciach fast food, sprzedaży jedzenia na wynos czy cateringach dietetycznych. Wszędzie gdzie liczy się wizerunek firmy odpowiedzialnej społecznie, o wysokich standardach ekologii i rezygnującej z opakowań plastikowych.

Zobacz wiodące opakowania z tej serii: 

Hamburger BOX             Lunch BOX              Bambu BOX           China BOX           Ekologiczne Tacki

Serwetki i ręczniki papierowe REUS

Potwierdzona chłonność, śnieżnobiała barwa, miękka w dotyku faktura, a do tego produkt ekologiczny? Nie idź na kompromisy pozornych oszczędności. Zobacz jak produkt najwyższej jakości przekłada się na realne oszczędności i korzyści dla wizerunku firmy. Do użytku jako ręczniki gospodarcze kuchenne lub dla gości lokalu. Serwetki i ręczniki jednowarstwowe lub  dwuwarstwowe o różnorakich długościach i ilościach sztuk na opakowanie, aby najlepiej dostosować produkt do potrzeb naszych klientów oraz indywidualnej intensywności użytkowania. Dodatkowym atutem jest zakup wprost od polskiego producenta. Oszczędność kosztów przy zakupie bez marży pośredników oraz wyższych kosztów transportu przy bezpłatnej dostawie. Doświadczenia naszych dotychczasowych klientów mówią jasno, raz wybrane produkty firmy REUS zostają z nimi na lata.

Zobacz najpopularniejsze ręczniki i serwetki z tej kategorii naszego asortymentu:

2PACK Ręcznik kuchenny       Take One – serwetki do dozownika       MINI Rolls – ręcznik do dozownika

Dyspesery / dozowniki

Uzupełnieniem oferty producenta REUS są designerskie dyspensery i dozowniki. Sprawdzą się doskonale w kontakcie z klientem, który oczekuje najwyższej jakości obsługi i standardów estetycznych. Posiadają udogodnienia przy obsłudze i wymianie wkładów przez personel. Dostępne są dwa warianty produktu. Nowością są gustowne drewniane ekologiczne dyspensery, dostępne w dwóch kolorach, czarnym i białym. Standardową pozycją w naszej ofercie jest również dozownik na serwetki plastikowy czarny, również w atrakcyjnej wizualnie formie.

Zobacz ofertę dyspenserów marki REUS:

Dyspenser drewniany ekologiczny    Dyspenser plastikowy czarny

Produkty ekologiczne i producent odpowiedzialny społecznie

Produkcja naszych opakowań odbywa się w całkowitym poszanowaniu środowiska naturalnego. Ekologia jest fundamentem działań marki REUS i kierunkiem, w którym rozwijamy technologicznie naszą firmę. Produkty papierowe  REUS produkowane są z materiałów w 100% biodegradowalnych, a pozyskanie wszystkich surowców w naszej produkcji jest śledzone i monitorowane od źródła pozyskania materiału, po finalny produkt. Posiadamy certyfikat Eco Label, czyli marki spełniającej najwyższe standardy środowiskowe spełniane przez cały cykl życia produktu.  A to nie jeden certyfikat i wyśrubowana norma jaką spełniamy. Współpracując z nami wspólnie działamy na rzecz szerzenia ekologicznych wartości w branży gastronomicznej. Tym samym obszar ten będzie rósł, a koszty produkcji produktów będą systematycznie maleć, przy jednoczesnym wypieraniu z rynku produktów plastikowych. Wybierając producenta dbającego o środowisko, możesz pochwalić się tym faktem również przed własnymi klientami, co w przypadku branż polegających na bliskiej relacji firma – konsument ma ogromne znaczenie.

Sprawdź wszystkie nasze standardy ekologiczne

Masz jakieś pytania?

Zostaw wiadomość!

Prosimy zaakceptować regulamin