×

Nowa strona internetowa

19.04.2019 r.

Z przyjemnością chcielibyśmy zaprezentować Państwu naszą nową stronę internetową. Firma Reus już od ponad 35 lat dostarcza ekologiczne ręczniki z celulozy, serwetki dyspenserowe oraz opakowania jednorazowe. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, przygotowaliśmy przystępną prezentację naszych produktów, firmy, podejścia do ekologii oraz innowacji.

Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo informacje o historii naszej firmy oraz stosowanych na codzień certyfikatów. W zakładce Produkty znajdą Państwo naszą obecną ofertę zgrupowaną w 4 głównych kategoriach: Serwetki dyspenserowe i restauracyjne, Pudełka i opakowania, Ręczniki papierowe oraz Dyspensery.

Każdy produkt posiada dedykowaną podstronę z profesjonalną sesją fotograficzną w wysokiej rozdzielczości, właściwościami i charakterystyką, możliwością pobrania karty produktu oraz dodania do Wishlisty, tworząc zapytanie ofertowe dla naszego działu sprzedaży.

Serdecznie zapraszamy do współpracy firmy, stawiające na ekologiczne rozwiązania. Naszą przewagą są przystępne ceny oraz szybka realizacja zamówień, również z nadrukiem logo na produktach.

Masz jakieś pytania?

Zostaw wiadomość!

Prosimy zaakceptować regulamin