×

Serwetki dyspenserowe i restauracyjne

02.07.2019 r.

Są wszędzie: w domu, w pracy, w szkole, w restauracji i w pubie. Wszechobecne serwetki. Tak naprawdę używamy ich cały czas.

Do wielu serwetek, które są powszechnie sprzedawane, dodawane są substancje chemiczne, które zagrażają środowisku. Wytwarzają szkodliwy dwutlenek węgla i inne gazy, które mają niekorzystny wpływ na nasz ekosystem. Warto więc zwrócić uwagę na to, jakie produkty wybieramy i czy są one wytwarzane z naturalnych surowców. Użycie naturalnego surowca to najlepsze i najbezpieczniejsze rozwiązanie dla ochrony środowiska. Dlatego kilkanaście lat temu podjęliśmy takie działania i chcielibyśmy podzielić się z Państwem naszym innowacyjnym produktem.

Niesamowite właściwości celulozy

Celuloza jest wielocukrem, który jest głównym budulcem strukturalnym roślin. Dzięki celulozie rośliny mogą osiągać swój zamierzony kształt oraz sztywność. Celuloza pozyskiwana jest najczęściej z drzew. Przy produkcji wyodrębnia się ją od reszty związków organicznych zawartych w roślinie i tworzy się tzw. masę celulozową. Celuloza jest przetwarzana w wielu gałęziach przemysłu. Poczynając od produkcji papieru, przez produkcję kleju, skończywszy na wytwarzaniu środków wybuchowych. Celuloza ma wiele zastosowań i na każdym kroku udowadnia, że jest jednym z najbardziej użytkowych surowców naturalnych.

Serwetki restauracyjne

Serwetki restauracyjne z czystej celulozy zapewniają wysoką chłonność, a co za tym idzie niezwykłą wydajność. Już tylko jedna sztuka serwetki wystarczy, aby wytrzeć daną powierzchnię. Nasze serwetki restauracyjne są bardzo miękkie i delikatne w dotyku. Od razu czuć, że trzymamy w rękach produkt wysokiej jakości.

Ekologia przede wszystkim

Pochodzenie surowców jest dla nas bardzo ważne. Pozyskujemy je tylko i wyłącznie z legalnych źródeł, które są kontrolowane i monitorowane. Od lat współpracujemy z dostawcami, którzy posiadają certyfikaty Eco Label, czy Forest Stewardship Council zapewniające o ekologicznym podejściu do procesu produkcji.

Zaopatrzenie restauracji

Serwetki to jeden z wielu produktów, jakie są niezbędne do zaopatrzenia naszego lokalu. Możemy wybrać serwetki dyspenserowe, które umieszcza się w wygodnym dyspenserze lub bezgilzowy ręcznik papierowy. Dyspensery można postawić na stołach. Dzięki temu klienci będą mieli łatwy i wygodny dostęp do serwetek. Z pewnością docenią oni fakt, że w danym lokalu mogą używać wysokiej jakości produktów. Docenią również, że mają wszystko, co jest im niezbędne podczas konsumpcji. Kiedy wyleje się sok, albo coś “ucieknie” z talerza, serwetki są od razu pod ręką.

Ręczniki papierowe czy suszarka do rąk?

Ręczniki papierowe do centralnego dozowania to najlepsze rozwiązanie do firmowej lub publicznej toalety. Suszarki elektryczne, które miały być eko-rozwiązaniem wcale się takie nie okazały. Przede wszystkim dlatego, że większość osób nie dosusza nimi swoich rąk, co sprzyja rozprzestrzenianiu się bakterii i wirusów. Dlatego powinniśmy zagwarantować naszym klientom bezpieczeństwo oraz produkty najwyższej jakości. Tutaj najlepiej sprawdzą się ręczniki papierowe Mini Rolls lub Medium Rolls.

Jakość robi różnicę

Serwetki restauracyjne, czy ręczniki papierowe wykonane z czystej celulozy robią różnicę. Od razu po dotknięciu naszych produktów, czuć miękkość i jakość ich wykonania. Różnią się od powszechnie sprzedawanych papierów przede wszystkim tym, że są ekologiczne. Są o wiele bardziej chłonne i wydajne, a przy tym wszystkim podlegają naturalnemu rozpadowi w środowisku nie generując szkodliwych odpadów.

To serwetki przyszłości

Serwetki restauracyjne to przede wszystkim higiena i bezpieczeństwo. Jesteśmy producentem, który chce uświadomić przedsiębiorców, że wybieranie najwyższej jakości produktów przekłada się na wzrost dochodów. To właśnie nasze serwetki dyspenserowe, ręczniki papierowe i czyściwa są idealnym rozwiązaniem dla branży HoReCa.

Personalizowane serwetki restauracyjne i opakowania na wynos

Personalizowane serwetki to bardzo dobra reklama dla restauracji, czy baru szybkiej obsługi. Klienci, którzy kupują posiłki na wynos, zwracają uwagę na opakowania oraz na dodane do niego serwetki. Kiedy opakowanie jest niskiej jakości i nie wygląda ładnie z pewnością nie zachęci to naszego klienta, aby wrócił do nas ponownie. Opakowania i serwetki powinny być w pewnym sensie odzwierciedleniem naszej restauracji. Miłą niespodzianką dla gości będą życzenia lub miłe słowa, które można nadrukować na serwetkach restauracyjnych lub opakowaniach na wynos.

Masz jakieś pytania?

Zostaw wiadomość!

Prosimy zaakceptować regulamin